Wstępniak

Pionek poszedł w ruch!

Brylant (podiesluciepali.znadplanszy.pl) niedawno ogłosił, że sprzedaje Netrunnera i szuka kogoś do poprowadzenia jego bloga. Na szczęście pod presją społeczną odwołał sprzedaż kart, a bloga jedynie zawiesza. W związku z tym, że nie ma próżni w sieci postanowiliśmy stworzyć nowy blog tworzony naszymi wspólnymi siłami.

Jesteśmy z Warszawy. W Netrunnera gramy od Core Setu. W połowie zeszłego roku zamieszkaliśmy 300m od siebie na ursynowskim Natolinie i wkrótce okazało się, że mamy także za bliskich sąsiadów tak znakomitych graczy jak Matuszczak i Teyeru. Naturalnie musieliśmy skorzystać z takiego prezentu od losu i założyliśmy Netrunner Natolin Team – drużynę złożoną z 8 osób, którzy nieustannie dyskutują ze sobą o strategiach, kartach, swoich taliach na nadchodzące turnieje, a także, którzy siebie wzajemnie motywują i wspierają na różnego rodzaju zawodach. Najpierw krzyżowaliśmy konsole na lokalnych turniejach, teraz wymieniamy spostrzeżenia. Będziemy przygotowywać wam pomysły na talie, relacje z turniejów oraz bieżące informacje. Zorganizujemy stałe działy:

Mandatory Upgrades: recenzje kart z najnowszych Data Pack i Delux Boxów. Do tego działu planujemy zapraszać naszych kolegów, aby dostarczyć Wam jak najwięcej różnych opinii o wydawanych kartach.

Daily Casts: No, może nie „daily” 🙂 Planujemy co jakiś czas zebrać w jedno miejsce różne ciekawe newsy dotyczące ANR, a także wskazywać drogę do przeróżnych dyskusji odbywających się w sieci. Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest śledzić wszystkie strony dotyczące naszego hobby, dlatego chcemy Wam pomóc wybierając to, co naszym zdaniem jest najbardziej istotne.

Personal Workshop: pomysły na talie, testy, porady do deckbuildingu. Tutaj planujemy umieszczać artykuły opisujące dylematy jakie mogą pojawiać się przy tworzeniu talii za pomocą różnych Identity.

Znajdziecie tu wszystko to czego potrzebuje każdy Runner!

Jan 'Bazyn’ Bażyński  i Adam 'Inermis’ Stradomski

P.S.

Wiemy że w końcu się złamiesz i wrócisz 🙂

Wiemy że w końcu się złamiesz i wrócisz :)

There is no way out Brylant.